Vynikajúci trik pri ozdobovaní stromčeka, ktorý musíte vyskúšať. Spravte túto vec a bude vyzerať oveľa krajšie

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Máte už doma postavený vianočný stromček? Mnohí ľudia si to nechávajú až na čas tesne pred Vianocami, iní však premýšľajú inak a chcú si vianočné obdobie užiť dopredu. Ako však váš stromček vyšperkovať do dokonalosti?

Ako informuje portál The Sun, zdá sa, že sme vianočný stromček doteraz ozdobovali úplne nesprávne. Stačil na to jeden trik, ktorý zverejnila na svojom TikTok-u šikovná Marilyn. Tá sa pravidelne so svojimi fanúšikmi delí o rôzne triky a tipy a v jednom z tých najnovších odhalila, že ozdoby kladieme na stromček úplne nesprávne.

@marilyn.2685 🎄🎄🎄 #fyp #micasa #cheaptok #homedecortiktok #christmasdecorations #homedecordiy #christmasdiy #ornamentclusters #christmashomedecor ♬ Rockin‘ Around The Christmas Tree – Brenda Lee

Vyskúšate takto ozdobiť stromček aj vy?

Ako to teda urobiť čo najlepšie? Aby ste mali stromček čo najhustejší a najbohatší, zdá sa, že by ste gule nemali vešať len po jednom. Marilyn si zobrala hneď naraz niekoľko rôznych a zladených gulí, ktoré majú rôzne veľkosti a farby. Potom ich môžete pomocou drôtiku pripevniť dokopy a rozvešať po stromčeku.

Keď vyskúšate tento trik aj vy, sami zistíte, že váš stromček bude pôsobiť oveľa bohatšie a plnšie.