Zuzana Plačková ostala zhrozená z vianočných trhov v Bratislave. Zarazili ju vysoké ceny, to však nie je všetko

Dana Kleinová

Foto: profimedia / Pexels

Známa Slovenka sa vydala na tradičné vianočné trhy do hlavného mesta a ostala zhrozená. Nielenže nečakala takéto ceny, no celkovo ju ponuka vo vianočných stánkoch neohúrila.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako zaznamenal portál Koktejl, je známe, že Zuzana Plačková je milovníčkou Vianoc, a tak nikoho neprekvapí, že sa rozhodla poprechádzať po vianočných trhoch v Bratislave. Zobrala so sebou aj svojich známych a rodinu, keďže sa tešila, ako si spolu užijú vianočnú atmosféru a pochúťku vo forme horúcej čokolády.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

Ostala sklamaná

Nielenže však Zuzanu trhy neohúrili, ale dokonca ju sklamali. O svoje dojmy sa s fanúšikmi podelila na sociálnych sieťach a nebála sa vyjadriť kritiku. „Veľké sklamanie musím povedať. Najviac som sa tešila na horúcu čokoládu a dostali sme kyslú horúcu čokoládu za 15 eur,“ začala vysvetľovať už z auta na ceste z vianočných trhov.

„Jedlo za 90 eur, štyri jedlá. A to fakt sa bavíme o klobáskach, malých porciách a jednej cigánskej. Tak ako fu. Som šoknutá,“ dodala a chytala sa za hlavu. Vyzerá to teda tak, že budúci rok si čiernovláska dvakrát rozmyslí, či dá týmto trhom znova šancu a či radšej nezamieri do susedného Rakúska, keďže práve trhy vo Viedni sú u Slovákov mimoriadne obľúbené.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

Najnovšie články