Pravidlá krásy od ženy, ktorá už má krásnych 50 rokov. „Doprajte si dobrý spánok a aj pohár červeného k večeri.“

Monizz

Aby sme sa cítili krásne, aj keď už nemáme práve dvadsať, to chce dávku odvahy. Aspoň tak nám to často prezentuje verejnosť. Lenže krásne môžeme byť rovnako v päťdesiatke, ako aj v tridsiatke! Pozrite sa, ako si užiť život a zachovať prirodzený vzhľad len s pomocou radosti zo života.

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Pracujte s potešením

Nekonečne veľa práce a žiaden čas pre seba, to neprospieva žiadnej dáme. Ak chcete vyzerať zdravo, živo, elegantne, potom musíte urobiť trochu viac než len pracovať. A teda, pracovať s mierou a hlavne s potešením.

Správne jedlo

Jedlo je to, čo pomáha našej pleti, vlasom, nechtom. Dostatok tých správnych látok je veľmi dôležitý, pretože pomáha udržiavať prirodzenú krásu a zdravie každej ženy. Jedzte veľa ovocia, doprajte si všetko zdravé, na čo vám príde chuť. A nezabudnite si dať pohár vína alebo šampanského každý večer pred spaním.

pixabay.com

Omladzujúci spánok

Práve ten vám dopraje žiarivé oči, očarujúci úsmev a oddýchnuté telo, ktoré je po ňom krajšie, pružnejšie a zdravšie. Nezabúdajte spať dostatočne, neponocujte pri televízii, nestojte do večera pri hrncoch. Doprajte si oddych nie preto, že si ho zaslúžite, ale preto, že si ho doprajete.

Nešetrite na kozmetike

V mladosti to ešte ide, no v strednom veku je dôležitá aj taká drobnosť, akou je kozmetika. Doprajte si ju kvalitnú, používajte ju pravidelne a neničte si pokožku mydlom namiesto kvalitných odličovacích a čistiacich vodičiek. Nezabúdajte na rúž, ktorý pristane každej žene v každom veku.

pixabay.com

Zostaňte nohami na zemi

Na ženách je najpôvabnejšie, ak sú prirodzene pekné, usmievavé a majú povestný zdravý sedliacky rozum. Nebuďte ovca a riaďte sa tým, čo vás život naučil. Ak sa cítite najlepšie v záhrade medzi sliepkami a záhonmi zeleniny, užívajte si túto radosť. Ak milujete spoločnosť priateliek pri káve na námestí, doprajte si ju. Ak máte šikovné ruky a vašou vášňou sú ručné práce, zveľaďujte tento dar. Nie každý sa môže pochváliť tým, že niečo skutočne zažil a skutočne si aj odžil.  A hlavne nezabúdajte, že ženská krása nie je len o zovňajšku, ale najmä o radosti, pozitívnom myslení, láske, priateľstve a túžbe žiť naplno aj vo veku, kedy to už mnohé iné vzdávajú.

Pozri aj: TEST: Vyberte si jeden z týchto 9 domčekov. Odhalí tajnú črtu vašej osobnosti, o ktorej ste možno ani len netušili

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc